به وب سایت گروه درمان اعتیاد امید خوش آمدید | کمپ ترک اعتیاد |

  • 09122498908
  • 09122578796

10 نشانه اعتیاد به گل | ماریجوانا

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

برای دانستن اینکه آیا شما معتاد هستید یا در مراحل اولیه سومصرف مواد مخدر یا گل هستید ، درک علائم اعتیاد مهم است.
امروز با 10 علامت ، اعتیاد به ماری جوانا را بررسی می کنیم . اگر هر یک از علائم را در خود یا شخصی که دوستش دارید تشخیص دهید ، اعتیاد به ماری جوانا وجود دارد.

1. تحمل و درخواست هر چه بیشتر گل - ماریجوانا: دقیقاً مانند هر دارویی ، استفاده منظم از ماری جوانا باعث تحمل آن می شود. این بدان معناست که برای رسیدن به همان مقدار زیاد به داروی بیشتر و بیشتری احتیاج دارید. در صورت نیاز به بیشتر و بیشتر دارو برای همان تجربه از اولین مصرف ، می توانید به ماری جوانا معتاد شوید. علائم ترک شامل کاهش اشتها ، تحریک پذیری ، بی خوابی یا اضطراب است.

2. استفاده بیشتر از ماری جوانا از آنچه پیش بینی شده بود: شما ممکن است شروع به فکر کردن کنید ، "من فقط قصد کشیدن مقدار کمی گل را دارم ." اما در پایان سیگار کشیدن تمام آن را تمام کنید. اگر این اتفاق به طور مرتب رخ دهد ، نشانه اعتیاد است.

۳- امکان قطع یا قطع مصرف ماری جوانا برایتان وجود ندارد: ممکن است سعی کنید مصرف دارو را متوقف کنید. اما هنگامی که می خواهید کنار بگذارید ، ممکن است نتوانید . عدم توانایی شما در ترک گل به این معنی است که شما در ترک به کمک احتیاج دارید.

4- زمان زیادی برای بالا رفتن : چگونه می توانیم وقت خود را صرف کنیم چیزهای زیادی درباره ما میگوید. اگر بخش عمده ای از آن صرف شده است یا زیاد می شود ، در انتظار بالا رفتن هستید یا به دنبال ماری جوانا می گردید که یک پرچم قرمز جدی است.

5- کاهش فعالیت ها: اگر برنامه شما به آرامی از کلیه فعالیت های بدنی یا تفریحی کاسته شده است و جای خود را با قطع کردن و بالا رفتن از آن گرفته است ، می توانید به ماری جوانا معتاد شوید.


6- انتخاب روابط و فعالیت ها بر اساس اینكه شما قادر خواهید بود آن را خوب برگزار کنید و به اوج خود برسید یا خیر: اگر تصمیم دارید كه در كدام رویدادها حضور داشته باشید و براساس اینكه آیا می توانید از ماری جوانا استفاده كنید و آن رویداد را به خوبی برگزار کنید ،شما به آن اعتیاد دارید.

7. با وجود مشکلی که ایجاد می کنید ، به اوج خود ادامه دهید: رفتار شما در محل کار با اعتیاد تغییر می کند. به عنوان مثال ، اگر به شما اخطار داده شده است که اگر دیر به کار خود مشغول هستید یا دوباره زیاد به سمت خود نشان می دهید ، باز هم پیش از شروع کار ، به استعمال سیگار ماری جوانا ادامه دهید ، در این صورت رفتارهایی به نمایش می گذارید که شبیه به خود خرابکاری است. طبق گفته مؤسسه ملی سوء مصرف مواد ، این نشانه اعتیاد است.

8. استفاده از ماری جوانا برای رهایی از مشکلات: اگر احساس می کنید تنها راهی که می توانید ذهنیت و اتفاقات بد را برطرف کنید و در مقابل مشکلات به ماریجوانا پناه می برید ، بنابراین ممکن است شما به ماری جوانا معتاد باشید.

9- رسیدن به آرامش و لذت بردن: اگر میخواهید به آرامش برسید و احساس خوبی در زندگی داشته باشید و برای کسب این احساس راهی جز کشیدن گل ندارید ، ممکن است معتاد به ماری جوانا باشید.

10. عدم توانایی در حضور در مسئولیت های روزانه: اگر در زندگی روزانه خود مسئولیت های مهمی دارید اما به طور مداوم شروع به مشاهده نکردن آنها می کنید ،ممکن است یک مشکل انگیزشی باشد یا می تواند به همین راحتی شما را معنا کند. اعتیاد روانشناختی به THC دارد.

آیا زمانی وجود داشت که متوجه شوید که شما یا کسی که عاشقش هستید اعتیاد به ماری جوانا دارد؟ تا چه حد به یک برنامه درمان اعتیاد به ماری جوانا نیاز دارید؟ آیا قبول دارید که ماری جوانا در واقع می تواند یک اعتیاد یا عادت تکانشی ایجاد کند؟


مصرف ماری جوانا می تواند به یک اعتیاد جدی تبدیل شود ،بهبودی از اعتیاد به گل یا ماری جوانا احتیاج به توان بخشی دارو دارد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

کمپ ترک اعتیاد امید شروع دوباره

آدرس : انتهای باکری شمال، تقاطع سیمون بولیوار و باکری ،جاده انحرافی سمت راست ،کوچه باغ مهران ،جنب رودخانه ،آخرین باغ پلاک 33

تلفن : 02144361015 - 02144361016

همراه : 09122578796 (آقای تقی پور)

09122498908 (آقای حسینی)

ایمیل : info[@]omidedarman[.]com

کمپ ترک اعتیاد طلوع راهیان نجات

آدرس : اتوبان همت ، اردستانی جنوب ، داروپخش ، فروردین سوم ، نبش ششم

تلفن :02144998083 - 02144998082 

همراه : 09122578796 (آقای تقی پور) 

09122498908 (آقای حسینی)

ایمیل : info[@]omidedarman[.]com

کمپ ترک اعتیاد آوای بهبودی

آدرس : شهریار ، میدان نماز ، فردوسیه ، بلوار امام خمینی ، نرسیده به کلانتری ، مرکز ترک اعتیاد آوای بهبودی

تلفن : 02165468450 - 02165468470

همراه : 09122578796 (آقای تقی پور)

09122498908 ( آقای حسینی)

ایمیل : info[@]omidedarman[.]com

تمام حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به گروه درمان اعتیاد امید می باشد . SH.M طراحی و سئو
تماس با ما